Witajcie Kochani!

W związku z zaistniałą sytuacją w Polsce jak i również na świecie, a mianowicie tematem dyskusji jest wszystkim już znajomy KORONAVIRUS, wiem że co niektórych może irytować ten temat o którym jest głośno, ale chciałabym poznać zdanie każdego z Was :)

Topics: zdrowie
Andrzej
#1
Moim zdaniem , z jednej strony jest to smutne i dość ciekawe pod względem psychologii ludzkiej. A z drugiej strony pokazuje jak my ludzie nagle stajemy się ekspertami w dziedzinie o której czasami nie mamy zielonego pojęcia.
Wszystkim którzy będą czytali życzę zdrowia i wytrwania w tym trudnym dla nas czasie.
Diima
#2

Dla mnie bardzo uciązliwe pod względem zakupów. Dziś byłem w piekarni i widząć kolejkę kończąca sie po drugiej stronie kolejnej ulicy aż zaniemówiłem. Mimo tłumaczeń i ostrożności o których mowa w mediach tworzą sie skupiska ludzi na ulicach. Moge nawet powiedzieć, ze troszke uśmiałem się jak pewien Pan opowiadał jak po papier toaletowy musiał 20 km od miasta jechać ;) Mimo wszystko jestem ostrożny i staram sie nie opuszczać mieszkania, bo mam bardzo słabą odporność i jestem podatny na choroby. Dużo zdrowia każdmu życze i pozdrawiam :)

ourworld_team
#3
Jako naród polski my mamy wbudowane w sobie że jak dochodzi do jakiegoś zagrożenia robimy zapasy " jako w razie WU " chodź zapowiedź naszego przywódcy " Prazydenta " są proste aby nie panikować ponieważ sklepy będą na bieżąco zaopatrywane w żywności i inne artykuły. Nawet tiry które przywożą żywności z zagranicy mają pierwszeństwo na granicach jako przejazd, tak więc to co się dzieje aktualnie do niczego to nie doprowadzi dobrego. Fakt że granice zostały zamknięte oraz imprezy okolicznościowe odwołane jak i szkoły itd to tylko dla naszego bezpieczeństwa aby wirus dalej się nie rozprzestrzeniał.