sandziax

Cześć wszystkim!

Postanowiłam utworzyć wątek, który ma na celu zapoznania się ze wszystkimi.

Przywitajcie się i napiszcie parę zdań o sobie. Może znajdzie się ktoś z podobnymi zainteresowaniami. :D

Stwórzmy na tym portalu ciekawą elitę!

Znalezione obrazy dla zapytania: użytkownicy
Mariusz
Hej
Hej
1 person likes this.
Andrzej
Witam serdecznie wszystkich. Mam 46 lat, lubię historię europy, rower, spacery, basen.
Ponadto jestem wolontariuszem na imprezach sportowych.
1 person likes this.
Maja
Hejka 👋😜 Mam 17 lat i szukam znajomych
Andrzej
Hejka 👋😜 Mam 17 lat i szukam znajomych
Jeżeli nie masz nic przeciwko, i mój wiek cię nie przeraża ( 46 lat) , to było mi miło zostać twoim znajomym.
2 people like this.
PoProstuPiotrek
Siemka mam 23 lata i sporo problemów na głowie między innymi brak wizji na przyszłość i dobijająca samotność, pozdrawiam 😊
1 person likes this.
Hovik

Witamy witamy :)

Tumidaj
Hej nowy użytkownik wita i pozdrawia wszystkich. Ktoś popisze?
2 people like this.
Tumidaj
Hej
2 people like this.
HANIA
Siemka 🤚 😎 i ja sprawdzam tą aplikację 😁 miłego dnia 😜
1 person likes this.
Paulina
Cześć wszystkim! Postanowiłam utworzyć wątek, który ma na celu zapoznania się ze wszystkimi. Przywitajcie się i napiszcie parę zdań o sobie. Może znajdzie się ktoś z podobnymi zainteresowaniami. :D Stwórzmy na tym portalu ciekawą elitę! Znalezione obrazy dla zapytania: użytkownicy
Hej 😊
1 person likes this.
Andrzej

Witam

Andrzej lat 46 , udzielam korepetycji , urodziłem się w Chełmie woj Lubelskie , obecnie mieszkam w Warszawie.

potulny
siemanko wszystkim ✋✋
1 person likes this.
Tumidaj
Nikt nie pyta o mnie? Ale spokojnie już jestem!!!
xGonia
No siemaneczko 💪✋ i ja postanowilam sprawdzic ta nowa aplikacje :) milego dnia ✋☺
Roksana
Cześć jestem Roksana i jestem tu nowa ☺, Lubię zwierzęta, uprawiam sport, kocham pływać i jestem śriedniego wzrostu blądynką o zielonych oczach.
Pozdrowiam wszystkich i życzę dużo zdrowia!