Hovik

OurWorld.pl w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Moderator

Wymagania:

- Ukończone 18 lat
- Posiadania konta minimum 3 miesiące
- Doskonałej znajomości regulaminu i netykiet danych działów ( Shoutbox, Wydarzenia, Quizy, Blogi, Zdjęcia, Forum, Ogłoszenia )
- Umiejętności podporządkowania się decyzjom moderatorów globalnych
- Dobrej znajomości obsługi komputera
- 30 godzin miesięcznie na poświęcenie moderowania działów
- Konto zweryfikowane

Dodatkowe wymagania:
Informacje które muszą się znajeźć w zgłoszeniu

- Klika słów o sobie i czym się zajmujesz ?
- Jaka jest twoja znajomość obsługi komputera
- Na jakich urządzaeniach najczęściej przebywasz korzystając z portalu ( Laptop, PC, Telefon )

Zgłoszenia proszę wysyłać na pocztę E-mail : praca@ourworld.pl

Infromacje ogólne :

Każdy kandydat na dane stanowisko moderata musi posiadać zdjęcie w profilu z widoczną twarzą w celu werfikacji oraz Avatar.


Zastrzegamy, iż mamy prawo do nieujawniania kandydatur, odrzucania kandydatur bez uzasadnienia oraz nieujawniania wyników naboru. Nie gwarantujemy również, że nabór zakończy się przedstawieniem propozycji komukolwiek. W przypadku braku odpowiednich osób po prostu nie wybierzemy nikogo. Odezwiemy się tylko do wybranych osób.

Szukamy osób, które interesują się konkretną tematyką posiadając jednocześnie odpowiednią wiedzę w danej dziedzinie. Oczekujemy od moderatorów, że będą potrafili służyć pomocą użytkownikom, wskażą przydatną literaturę czy też skomentują błędne stwierdzenia innych użytkowników. Jednocześnie zaś powinny być to osoby komunikatywne, chętne na wymianę poglądów, potrafiące rozkręcać ciekawą dyskusję internetową. Obydwa wymagania – merytoryczność oraz umiejętność pracy z ludźmi – są dla nas równie ważne.

Co oferujemy w zamian? Po pierwsze, moderator otrzyma własne działy na portalu w którym będzie mógł nie tylko rozkręcać dyskusję, ale także umieszczać własne materiały, linki, zdjęcie, muzykę filmy etc. Dajemy twórcom takich działów dużą swobodę jeśli chodzi o kreowanie ich wizerunku oraz zasad w nich panujących. Doświadczonych moderatorów planujemy też włączyć w grono naszej OurWorldTeam a także wynagradzać nagrodami w postaci darmowej reklamy na portalu . Oferujemy możliwość pracy w miłej atmosferze, w zespole ludzi, którym chce się tworzyć dobry portal.

Last update on March 18, 3:18 by Hovik.
janko
#1

jestem użetkownikiem portalu kciał pomagać uzetkownikom pracy nad  profilem moderator globalny komputerze spedzam 6 godzin dzienie 

Attachments
Be the first person to like this.
Hovik
#2

jestem użetkownikiem portalu kciał pomagać uzetkownikom pracy nad  profilem moderator globalny komputerze spedzam 6 godzin dzienie 

Złoszenie powinno się wysyłać na E-mail tak jak jest napisane w zgłoszeniu.

1 person likes this.
kasiunia93
#3
Jestem chętna