Administrator
by on October 18, 2019
116 views

Przeglądając czasem portal, z pewnością wielu z Was spotkało się już z niebieskim znaczkiem widniejącym przy nazwach niektórych użytkowników. Ten błękitny symbol to nic innego jak odznaka zweryfikowanego konta. Pierwsze pytania, które najpewniej teraz przychodzą Wam do głowy, to po co to w ogóle, a także jak zweryfikować własne konto na fejsie? Już wszystko tłumaczę.

Zweryfikować swój profil poniekąd może każdy, jednak odznaka przyznawana jest bardzo wybiórczo i nie wszystkim, w zasadzie to niewielu osobom które nie posiadają swojego zdjęcia w profilu z widoczną twarzą. 

Tak się zastanawiając po co jest w ogóle werfikacja kont i po co mi to ? 

Wprowadzeniu znakowania kont przyświecała przede wszystkim idea ochrony że jest to osoba faktyczna która się za nią podaje , ale także ułatwienie użytkownikom wyszukiwania właściwych osób, a nie ich fikcyjnych kont. Niezależnie jednak od tego, czy jesteście celebrytami czy nie, każdemu może przydarzyć się przykra sytuacja związana z włamaniem lub podszyciem się przez osoby niepożądane, dlatego jeżeli kiedykolwiek (odpukać) znajdziecie się w takich okolicznościach, od razu zgłoście to na ourworld używając tego formularza.

Kto może ubiegać się o odznakę weryfikacji konta ?

- Każdy użytkownik posiadający u nas konto 

Jak zweryfikować swoje konto na ourworld ?

Metoda pierwsza

Bardzo prosta metoda, wystarczy posiadać swoje zdjęcie na profilu z widoczną twarzą oraz wysłać zdjęcie z trzymającą kartką i napisane na nim swój NICK oraz dzisiejsza Data 

Np: 

Po zalogowaniu się do portalu wchodzimy w nasz profil i po lewej stronie mamy weryfikacje zdjęcia dodajemy tam zdjęcie z kartką podpisaną ze swoim nickiem i aktualną datą

Tak jak widać na zdjęciu wyżej po lewej stronie mamy " Weryfikacja profilu " i przykładowe zdjęcie poniżej takie prosimy wysłać aby weryfikacja przebiegła poprawnie.
PS. WAŻNE aby weryfikacja przebiegła poprawnie musimy w swom profilu wysłać zdjęcie swoje z widoczną twarzą dopiero później zrobić kolejne zdjęcie z kartką i na niej napisany nasz nick oraz aktualna data. Tak jak na poniższym zdjęciu poniżej.

Metoda fruga ( Serfie ) 

Osoby aktywnie korzystające z mediów społecznościowych wykonują selfie niemal codziennie. Zajmuje to tylko kilka sekund

Przeczytaj więcej na https://pozyczkowy-portal.pl/pozyczka-na-selfie/ | Pożyczkowy Portal
Osoby aktywnie korzystające z mediów społecznościowych wykonują selfie niemal codziennie. Zajmuje to tylko kilka sekund
 
Osoby aktywnie korzystające z mediów społecznościowych wykonują selfie niemal codziennie. Zajmuje to tylko kilka sekund
 
Osoby aktywnie korzystające z mediów społecznościowych wykonują selfie niemal codziennie. Zajmuje to tylko kilka sekund

Przeczytaj więcej na https://pozyczkowy-portal.pl/pozyczka-na-selfie/ | Pożyczkowy Portal

Osoby aktywne korzystające z mediów społecznościowych wykonują selfie niemal codziennie. Zajmuje to prkatycznie parę sekund dlatego wprowadzamy drugą metodę werfikacji :) 

Jak zwerfikować po przez serfie ?
Tak ja w pierwszej metodzie dodajemy swoje zdjęcia do profilu później robimy sobie serfie i wysyłamy w profilu po lewej stronie " Weryfikacja profilu "
 

Dużo osób chce posiadać konto zwerfikowane przez portal ponieważ jeśli rozmawiamy z osobą trzecią to chciałbym mieć pewność że nie jest to osoba innej płci czy jakiś Bot
Wiadomo że nikt się nie umówi z Dziewczyną czy chłopakiem bo ma ładny nick lub zdjęcia ściągnięte żywcem z neta jakiegoś kulturysty i twierdzi " No przecież to jestem ja o co ci chodzi " ;P

 

Bezpieczeństwo Twoich danych

Dane te zbierać będziemy tylko i wyłącznie na potrzeby organów wymienionych w Ustawie. Nie będziemy ich udostępniać ani przetwarzać w innych celach.
Procedury ochrony prywatności stosowane przez Właściciela Portalu i jednocześnie Administratora: Robert Biegalski, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Dąbrowskiego 30, Polska w Portalu ourworld.pl. Obowiązkiem Administratora jest ochrona danych osobowych.
Administrator respektuje i chroni prawa autorskie oraz prawa właścicieli do zastrzeżonych symboli albo znaków towarowych. Naruszenie praw autorskich podlega odpowiedzialności cywilnej i karnej.
Administrator zabezpiecza właściwie dobranymi sposobami dane przekazane do przetwarzania przed ich przejęciem przez osoby nieupoważnione, przed nieuprawnionym przetwarzaniem danych – w tym danych osobowych – niezgodnym z obowiązującym prawem polskim i unijnym oraz dokłada należytej staranności, by zabezpieczanie i kontrola tych danych odbywała się w sposób ciągły. Administrator nie przekazuje danych osobowych stronie trzeciej bez dobrowolnej, świadomej i jednoznacznej zgody osoby, której dane dotyczą

Posted in: Society
no faktycznie by nie było tyle botów co u konkurencji
October 19, 2019
styczeń 1970? 1f61b.png awaria serwera? ;-)
January 10, 2020
DamianB
We własnej Ciszy
February 5, 2020
Mariusz
Kiedyś to było
February 15, 2020